::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Sat Jan 06, 2007 8:30 am

Ju Kisha lutur te gjithe anetareve se paku nga dy fjale te shkruajne
se si erdhen deri tek forumi yne www.cimerat.co.nr
e keni pa ndokund ne web...
te ka treguar ndokush..
e ke gjet tuj lyp diqka tjeter
e keshtu me rradhe..

Ju Falenderit nga Administratori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Sun Jan 07, 2007 8:01 am

helo !

valla ti me ke tregu per webin tend dhe u regjistrova dhe su pendova aspak hehhe

tpershendes ALBOHACK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
flutra
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 2
Age : 33
Location : kumanova
Points : 0
Registration date : 04/01/2007

MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Tue Jan 09, 2007 12:02 pm

TUNG


NE KET FAQE KAM HI PAHIRI SKA QEN ME QELLIM; KAM QEN DUKE LYP KREJT DISHKA TJETER PO HYRA KETO DHE KREJT MIRE PO NUK PO KAM LIDHJE E QE KSHTU PE MALLKOJ VETEN SE KAM HY KETU SE PO ME JET DJEG QE SPO DI ME BO KURGJA😢 Sad Sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Wed Jan 10, 2007 1:11 am

flutra shkruajti:
TUNG


NE KET FAQE KAM HI PAHIRI SKA QEN ME QELLIM; KAM QEN DUKE LYP KREJT DISHKA TJETER PO HYRA KETO DHE KREJT MIRE PO NUK PO KAM LIDHJE E QE KSHTU PE MALLKOJ VETEN SE KAM HY KETU SE PO ME JET DJEG QE SPO DI ME BO KURGJA😢 Sad Sad Crying or Very sad


hahaha oj flutra
ski nevoj bre me mallku veten
se shum thjesht asht
une a te thash
ki me kuptu per pak koh
sse qysh shkon puna me forum
edhe mos u merzit shum e shum
se msohesh
kur ke problem kalxo
na moderatort e administratort
jena ne gjeendje mej ndihmu userav
per qat pun jena ktu
ok tung tash te pershendes
se edhe vendase te pasna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: hi   Fri Jan 19, 2007 3:37 am

une per veti kam hi ketu nga niki i juaj ne msn skisha qa me ba thash ajt thi qitu po sun po dal tash Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Fri Jan 19, 2007 4:39 am

fani_l shkruajti:
une per veti kam hi ketu nga niki i juaj ne msn skisha qa me ba
thash ajt thi qitu po sun po dal tash Wink


Fani_l te pershendes ty haver
mir se na ke ardh
shpresoj te ja kalosh mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
falkon_1
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 38
Location : kosov
Points : 0
Registration date : 26/02/2007

MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Mon Feb 26, 2007 3:47 pm

valla edhe un ty lyp programe me shkarku hina po ju kisha preferu juve qe punoni mos hine se ketu me hi ish kallaj po me dal nuk po dishe ma po te hupke rruga mu me honger dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   Tue Feb 27, 2007 9:51 am

hahahah haver te pershendes ty
mir se na ke ardh e shpresojm te ja kalojm sa me mir se bashku
por kuptohet ne bashkpunim me ju jemi ma te fortiti

Mbetesh i pershendetur falkon_1

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rruga juaj deri tek Forumi Yne !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Prezentime :::::..... :: Si erdhėt deri tek Forumi Ynė-
Kėrce tek: