::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si Mund te Konkuroni per Miss Forumi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 29
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Si Mund te Konkuroni per Miss Forumi   Fri Mar 30, 2007 4:33 am

E Hapa kete teme me qellim ta bejme forumin me interesant...qellimi im eshte te njihemi me teper mes veti...nderkaq e hapa se pari temen vetem miss forumi per te pare sa jan te interesuar Userat per nje gje te tille e pastaj nese ka nevoj do ta hapim edhe nje tem tjeter Misster Forumi...

Si Mund Te Konkurosh ???

thjesht se pari duhet te jesh femer normal...dhe ju duhet vetem nje foto ta postoni ne forum edhe pastaj ne baze te votave...domethon meshkujt do te votojne se kush do te jete Miss forumi per muajin Prill...domethon per qdo muaj do te zgjedhim nga nje miss te ndryshem...


Presim qe se shpejti te kemi Missin e ri...Please

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Si Mund te Konkuroni per Miss Forumi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kėngė dhe shkrime pėr Nėnė Terezėn
» MIS GJERMANIA
» Njė fjalim qė nuk harrohet
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė
» Kriteret pėr tė pėrfituar bursė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Miss Forumi-
Kėrce tek: