::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Mendimi juaj per jeten ??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Mendimi juaj per jeten ??   Thu Dec 14, 2006 8:23 am

* qka mendoni per jeten?
* qka prisni nga jeta?
* kishe pas deshir te jetosh dhe njehere?


ju pershendes

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
LazDrajKa
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 41
Age : 31
Location : Un smundem te HarroJ Por Ti Te Lutem Me Harro...Jeto Jeten qe ta Imponuan...Me Ate qe nuk e Don...
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Arjana Maliqi
Pervoja Pervoja:
60/40  (60/40)
Gjinia:

MesazhTitulli: Re: Mendimi juaj per jeten ??   Thu Dec 21, 2006 6:11 am

Jeta shum me kuptim te gjere
po ta analizosh mir e mir
rrall ndokush din ta jeton
po eshte mir te jetosh kur i posedon te gjitha
vetem ateher jeta eshte e lumtur
kurse ne pergjithesi tek ne
jeta eshte katastrooof
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.cimerat.co.nr
 
Mendimi juaj per jeten ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: