::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A E Jepni Jeten Per Nje Person Qe E Don??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: A E Jepni Jeten Per Nje Person Qe E Don??   Sun Nov 26, 2006 8:53 am

A E JEPNI JETEN PER NJE PERSON QE E DON??DHE KUSH ESHTE AI PERSON??MUND TE QEN NE FAMILJE SI DHE NE DASHURI

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
LazDrajKa
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 41
Age : 31
Location : Un smundem te HarroJ Por Ti Te Lutem Me Harro...Jeto Jeten qe ta Imponuan...Me Ate qe nuk e Don...
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Arjana Maliqi
Pervoja Pervoja:
60/40  (60/40)
Gjinia:

MesazhTitulli: Re: A E Jepni Jeten Per Nje Person Qe E Don??   Thu Dec 21, 2006 6:18 am

normal se per qdo njeri te familjes se ngusht e kisha dhon jeten
edhe cdo njeri mendoj se kshtu vepron
njiashtu edhe per te dashurin
kur e don njeri dikend
i jep krejt per to
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.cimerat.co.nr
 
A E Jepni Jeten Per Nje Person Qe E Don??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: