::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A kan Ndikim tek ju Thashethemet dhe Intrigat??/

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tinna
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 31
Points : 0
Registration date : 11/12/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri:
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Femer
MesazhTitulli: A kan Ndikim tek ju Thashethemet dhe Intrigat??/   Tue Mar 20, 2007 7:15 am

Thashethemet dhe Intrigat ne Kohen e fundit jan Hapur Shum
Populli Merret Shum me Thashetheme dhe Intriga.Por Mua nuk me Interesojn Aspak perderisa jan Te Pa Verteta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: A kan Ndikim tek ju Thashethemet dhe Intrigat??/   Tue Mar 20, 2007 8:20 am

Ghithmon thashethemet kan qen ato te cilat kan sjell perqarje mes njerezve...edhe pse ne shumicen e rasteve kan qen te paverteta...

un presonalisht nuk u besoj qatyne senev....se gjithmon kur i kam besu me kan dal keq te paverteta dhe me kan bo shum dame.....

tash e tutje kurr ma nuk besoj en to....veq syve te mi i besoj.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
A kan Ndikim tek ju Thashethemet dhe Intrigat??/
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Jeta-
Kėrce tek: