::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kush ka Ndikim ne Ngritjen e Karakterit Tuaj?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tinna
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 30
Points : 0
Registration date : 11/12/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri:
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Femer
MesazhTitulli: Kush ka Ndikim ne Ngritjen e Karakterit Tuaj?   Tue Mar 20, 2007 7:10 am

Familja Shkolla Dhe Rrethi Shoqeror
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Kush ka Ndikim ne Ngritjen e Karakterit Tuaj?   Tue Mar 20, 2007 8:23 am

karakterin me se shumti mund ta vendos Dituria e nje personi

nese ke dituri ke Pozit te mir ne shoqeri familje dhe kudo...

Krrejt eshte puna tek Shkolla domethon...

thats my oppinion...
qashtu po ma merr mendja....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Kush ka Ndikim ne Ngritjen e Karakterit Tuaj?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Nga Flori Bruqi:Kush ėshtė Behgjet Pacolli ??
» Bajram (Gjergj) Kabashi: Kush po pėrgojon e kush po e thotė tė vėrtetėn!?
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vranė Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashkėluftėtar i Zahir Pajazitit: Duhet tė zbardhet vrasja e Zahirit
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Jeta-
Kėrce tek: