::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Aman, Aman 2007

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Aman, Aman 2007   Tue Mar 06, 2007 9:16 am

01 - Aman Aman.mp3

02 - PO Vjen nusja mashalla.mp3

03 - Te molla.mp3

04 - Ma helmove zemren.mp3

05 -Rrethem rreth.mp3

06 - Flutero moj dallendyshe.mp3

07 - O qerpik.mp3

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Aman, Aman 2007
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si e njoha Nanon dhe Berishėn
» Alfred Papuēiu: 7 vjetori i vdekjes sė Akademikut, Prof. Bedri Dedja
» Me rastin e ditlindjes se poetes-POEZI NGA KOZETA ZYLO
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Shporta :::::..... :: Shporta-
Kėrce tek: