::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Top 20 Hitet 2007

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Top 20 Hitet 2007   Tue Mar 06, 2007 9:12 am

01-Genta - Nuk je per asnje.mp3

02-Bertan Asllani - Sonte te theras.mp3

03-Nora Istrefi - E jotja sjam.mp3

04-Greta Koci & Labi - Mos shiko tjeter.mp3

05-Zanfina Ismaili & Vllezrit Krasniqi - Rrushja.mp3

06-Emira Ademi - Luaj, luaj.mp3

07-Arta Bajrami - Nije ket sen.mp3

08-Rovena Stefa - Llokum..mp3

09-Ermal Fejzullahu - Zemrushe.mp3

10-Fatmire Mjaku - Jetoj per ty.mp3

11-Valton feat Brahim - Mos me provoko.mp3

12-Albana Mesuli - Me mua mos luaj.mp3

13-Mihrije Braha - Me kadal.mp3

14-Sabri Fejzullahu - Moj e mira e diaspores.mp3

15-Besa - Zonja dhe zoterinj.mp3

16-Hackers - Konviktorja.mp3

17-Vjollca Haxhiu - Hajt hajt zemer.mp3

18-West Side Family - Kena lind per qejfi.mp3

19-Lori - Mos luaj.mp3

20-Shpat Kasapi - Skemi ma romancen.mp3

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Top 20 Hitet 2007
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Alfred Papuēiu: 7 vjetori i vdekjes sė Akademikut, Prof. Bedri Dedja
» Me rastin e ditlindjes se poetes-POEZI NGA KOZETA ZYLO
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Shporta :::::..... :: Shporta-
Kėrce tek: