::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Shkruaj fjaline.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Shkruaj fjaline.   Tue Jun 19, 2007 3:15 am

Ju duhet te shkruani sakte fjaline e dhene dhe pasi ta shkruani sakte jepni edhe ju nje te ngjashme. I njejti numer fsheh te njejten shkronje. Mund te mbuloni shkronjat deri ne nr. 9. Psh shkonja A mbulohet nga nr. 1. ALBANA-1LB1N1. Pasardhesi pasi te gjeje fjaline duhet te shkruaje nje fjali tjeter. Po vazhdoj une i pari.

1jk1 q5m34 3 4d32o4 por z6ko454 s3 h62o4.

pergjigja eshte -Ujku qimen e ndėrron por zakonin se harron

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Shkruaj fjaline.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Tema Tė Lira & Argėtim-
Kėrce tek: