::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Jepni nje Keshill,Kritik,Sygjerim,Lavdat personit qe shenon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Jepni nje Keshill,Kritik,Sygjerim,Lavdat personit qe shenon   Tue Jun 19, 2007 3:08 am

Jepni nje Keshill,Kritik,Sygjerim,Lavdat personit qe shenon para juve !!!


Pra e hapa nje tem pask si argetuese ku ketu mund ta jepni nje kshill kritik sygjerom dhe lavdat personit qe shenon para jush pra un e hapa temen aj qe shenon pas meje shenon per mu kritik kshill apo qka te doj...

Example: Ky nalt antar i mir

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
kumanovari_1
Junior Member
Junior Member


Numri i postimeve : 14
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

MesazhTitulli: Re: Jepni nje Keshill,Kritik,Sygjerim,Lavdat personit qe shenon   Tue Jun 19, 2007 1:18 pm

ok pra po vazhdoj edhe un...

eh bre AlboHack...bravos per forumin se na knaqe me tema...te lumt bro..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jepni nje Keshill,Kritik,Sygjerim,Lavdat personit qe shenon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Tema Tė Lira & Argėtim-
Kėrce tek: