::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hitachi HDC-507

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Hitachi HDC-507   Tue Jun 19, 2007 2:52 am- Hitachi ka prezantuar modelin e ri tė fotoaparatit digjital HDC-570, pėr pėrdoruesit qė nuk kėrkojnė shumė. Posedon 5 megapiksela dhe 2.4 TFT LCD ekran, 4x zoom optik si dhe vend pėr SD Picture kartelė. Ka mundėsi pėr incizim tė video klipeve, si dhe ofron funskionalitet tė madh me njė mundėsi tė pėrdorimit tė thjeshtė dhe tė lehtė. Ka dy bateri AA dhe do tė kushtojė rretj 82 dollarė.


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Hitachi HDC-507
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: