::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si do reagonit n.q.f do ta ngucnin te dashurin tuaj apo dash

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Si do reagonit n.q.f do ta ngucnin te dashurin tuaj apo dash   Tue Apr 10, 2007 7:58 am

Pytja eshte shume e thjesht nqofse jeni duke shetitur me te dashurin/en dhe ndodhe qe ndonje kushe tjeter ta ngux psh e shikon te dashurin/en apo ja ben me sy etj,etj.
Si do te kishit reagu???

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
kumanovari_1
Junior Member
Junior Member


Numri i postimeve : 14
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

MesazhTitulli: Re: Si do reagonit n.q.f do ta ngucnin te dashurin tuaj apo dash   Sun Jun 10, 2007 10:06 am

nomal si qdo shqiptar...

ja kisha qit hunen ne tok...

e masanej femnen teme skish guxu kushi syt me ja shlu..
po ishalla mos ardht deri cati se aj kuku medet per qata shka ma kshir femren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si do reagonit n.q.f do ta ngucnin te dashurin tuaj apo dash
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: