::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Te dashurosh dy persona ne te njejten kohe??

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Te dashurosh dy persona ne te njejten kohe??   Tue Apr 10, 2007 7:44 am

..."Pas bisedes te gjate me ate, ajo me hyri aq shume ne zemer saqe nuk mundesha ta harroj kurrsesi. Cdo dite, cdo nate mendoja per te, nuk mundesha ta heq dot prej mendjes. U mendova thelle per disa caste dhe thash me vete, ajo eshte dhe do mbetet dashuria ime e pare. Mirepo nuk ishte ashtu.. Asnjehere se kisha menduar se kishte pasur edhe nje dashuri tjeter per mua. Ja pra, une ai djali i dikurshem avanturist, rash ne dashuri me dy vajza, ne te njejten kohe!!! Kurre nuk do besoja nese dikush do te me tregonte per kete marrezi, mirepo pa dashur me ndodhi mua, dhe tani i besoj me shpirt e me zemer. Nuk mund ta kuptoj si eshte e mundur te dashurohesh njekohesisht me dy persona, ti duash te dyja njesoj, duke mos vecuar asnjeren... eh, sa problem serioz..."


Shpresoj se ky pershkrim i shkurter do ju ndihmoje ta kuptoni temen me mire, dhe te pergjigjeni me saktesisht.
C'fare mendoni per kete lloj dashurie? A eshte e mundur?
Une per vete them JO, por ju si mendoni

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Te dashurosh dy persona ne te njejten kohe??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: