::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 A jeni dashuruar ndonjehere dhe nuk e keni shprehur?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 29
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: A jeni dashuruar ndonjehere dhe nuk e keni shprehur?   Tue Apr 10, 2007 7:34 am

A jeni dashuruar ndonjehere dhe nuk e keni shprehur?


Shpeshhere ndodhe qe te ndiejme dashuri per dikend dhe nuk mund t“ia shprehim. Arsyet jane te ndryshme. Vajzat presin nga djemte duke menduar se mund te marrin pergjigje refuzuese, ndersa djmte disa te turpshem nuk e shfaqin dashurine edhe pse dashurojne me nje fuqi te madhe...

Cili ishte mendimi i juaj a te bren kjo ndergjegje shpirterisht dhe kuptohet se nje dite do te pendohesh per gabimin e bere?

I mirepres deklarimet tuaja...

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
A jeni dashuruar ndonjehere dhe nuk e keni shprehur?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xun ĒETTA.Pėrshėndetje dhe respekt tė nderuar/a kudo qė jeni
» Dhimitėr Gjoka ėshtė i dashuruar me Saudinė
» Xun Ēetta:Pėrshėndetje tė nderuar/a kudo qe jeni
» Veēoritė e Skėnderbeut, qė nuk i keni njohur mė parė
» Pershkrimi me i mire i bere ndonjehere per Kosoven !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: