::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nė cilin moment thuani S'tedua?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Nė cilin moment thuani S'tedua?   Tue Apr 10, 2007 7:28 am

Nė cilin moment thuani S'tedua?


Dy njerez dashurohen dhe per arsyet nga me te ndryshmet nuk mund te jetojne sebashku, por jo per arsyet e ndienjave! Cili eshte momenti kur ju i thoni ste dua me personit me te cilin ju u dashuruat, arsyet nga me te shumtat perjashto ndienjen nuk ju lejojne te jetoni me te. Pra kur i thoni s`te dua ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Nė cilin moment thuani S'tedua?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: