::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ē`farė ndodh nė marėdhėniet ku dy te dashuruar jetojnė largė

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Ē`farė ndodh nė marėdhėniet ku dy te dashuruar jetojnė largė   Tue Apr 10, 2007 7:21 am

Ē`farė ndodh nė marėdhėniet ku dy te dashuruar jetojnė largė


A qendron me te vertet thenia "Larg syve,larg zemres"??Pergjigja Ime..

kur dikush pernime don dikend edhe shum larg mukon ton jeten mendoj se ajo dashuri nuk shuhet
se valla kur e don e don

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Ē`farė ndodh nė marėdhėniet ku dy te dashuruar jetojnė largė
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marēel Hila: Rastėsi Fatlume (Tregim)
» Ramadan Emini:ĒFARĖ THANĖ TĖ HUAJTĖ PĖR ALI PASHĖ TEPELENĖN
» Selim Hasanaj: C'farė ishim dikur e c'farė jemi sot, por dhe c'farė do jemi nesėr
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Kumbimi i kėmbanave ndodh qė vonon,Intervistė me shkrimtarin e poetin Thani Naqo,Bisedoi:Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: