::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 4 mėnyra magjike pėr ta tėrhequr njė femėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: 4 mėnyra magjike pėr ta tėrhequr njė femėr   Tue Apr 10, 2007 7:19 am

4 mėnyra magjike pėr ta tėrhequr njė femėr


Kur ju ta kuptoni se keni gjetur Femren perfekte per ju,
sigurohuni qe edhe ajo te ndjej te njejten gje per ju.
Ju deshironi qe ajo te jet aq e lumtur me ju, sa c jeni ju me te.
Ju do te deshironit te dinit cfare te thoni qe ta beni ate te kuptoje
dhe ndjej se ajo ka takuar dashurine e vertet.


1. Thuaj cfare eshte e rendesishme per te
Zbulo se cka eshte e rendesishme per te.Thuajini se ajo eshte e rendesishme per ju,
dhe se ju doni te siguroheni se i jepni asaj ate cfar i nevojitet.
Kjo gje do e bej te ndihet mire, dhe tju shikoj si mashkullin perfekt per te

2. Thuaji se duket bukur
Gjeja me e rendesishme qe nje femer deshiron ta degjoj eshte se ajo duket bukur.
Ska rendesi ku jeni per momentin, apo cfar po beni, thuajini qe duket mrekullueshem ne cdolloj momenti .
Keshtu ajo do ta kuptoj se u duket e bukur juve, do ta bej te ndihet mire dhe njekohesisht do mendoje mire per ju.

3. Pyete nese ka nevoje per ndonje gje
Kjo eshte dicka qe shume meshkuj harrojn ta bejn.
Eshte e rendesishme kujdesi qe tregoni per femren njejt sic ajo kujdeset per ju
Nese shkoni ne kuzhine pyeteni se ca do donte ti sillnit,
ne kohen qe ktheheni per ne shtepi pyeteni nese ka nevoje ti sillni ndonje gje,
tregoni sa me shume i kujdesshem ndaj saj...

4. Te Dua
Jane vetem dy fjale qe dotethojne shuuume.
Kur nje femer eshte e dashuruar eshte shume e rendesishme per te ta dij se
edhe mashkulli te cilin ajo e dashuron ndjen te njejten gje per te.
Nese ja thoni fjalen magjike me shpesh, kjo do ta bej te mos dyshoj aspak
Thuajini asaj Te Dua nga kudo qe te jeni, ne mes te nje filmi, gjat rruges per ne darke,
ose gjat nje telefonate nga puna...
Kjo do ta bej nje femer te ndihet mire dhe e lumtur me zgjedhjen qe ka ber

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
4 mėnyra magjike pėr ta tėrhequr njė femėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Dashuria-
Kėrce tek: