::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Semundja e Shokut ose Shoqes Tuaj nga SIDA(AIDS)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tinna
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 31
Points : 0
Registration date : 11/12/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri:
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Femer
MesazhTitulli: Semundja e Shokut ose Shoqes Tuaj nga SIDA(AIDS)   Tue Mar 20, 2007 6:24 am

Si do te reagonit nese kuptoni se shoku/shoqja juaj ka sida(aids).

Perveq keshillave qe do tja jepja te shkonte tek mjeku dhe ti ndiqte terapit mjeksore Un Shokut/Shoqes do ti kisha jep perkrahje Morale dhe Gjithmon do te kisha qen afer Saj/ose Tij.Do te isha munduar qe tja largoj pak mendjen nga Semundja duke e Argetuar Me Gjera Tjera dhe Duke e Shtyer qe te merret me Aktivitete Te Ndrryshme Etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Semundja e Shokut ose Shoqes Tuaj nga SIDA(AIDS)   Tue Mar 20, 2007 8:18 am

Neqoftese kete e ka bere pa vetedije....do te mundohesha qe gjithqysh ti ndihmoja...por nese kete e ka bere per knaqesit e saja apo te tija personale....perkundrazi do te isha sjell shum i keq per to....

siq thot edhe ni fjal e urt

PER TE MIRIN I MIRE
PER TE KEQIN I KEQ

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Semundja e Shokut ose Shoqes Tuaj nga SIDA(AIDS)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Jeta-
Kėrce tek: