::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Qfar Domethenje ka Kjo Jet?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tinna
Junior Member
Junior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 12
Age : 31
Points : 0
Registration date : 11/12/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri:
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Femer
MesazhTitulli: Qfar Domethenje ka Kjo Jet?   Tue Mar 20, 2007 6:10 am

"Une mendoj Se Jeten Duhet ta Jetosh sikur do te Vdesesh Neser dhe Te Mendosh sikur te Jetosh Gjithmon.
Jeta Esht Dhunti e ZOTIT e cila esht e Dirigjuar Nga ZOTI..
Jeta Esht Si Kaffe e Embel Ose e Idhet Por Gjithmon E Zez Nuk Esht..

Mendimi Im..
Pres Mendimin Tuaj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Qfar Domethenje ka Kjo Jet?   Tue Mar 20, 2007 8:14 am

Normal....krrrejtesisht pajtohem me fjalt e tua...
me ni fjal

JETO SOT PER NESER....


Knaqu sa te mundesh sod se neser sdihet a je gjall...

por ma e mira fjal dhe me me kuptim esht qajo qka e thave ti esa

Jeten Duhet ta Jetosh sikur do te Vdesesh Neser dhe Te Mendosh sikur te Jetosh Gjithmon.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Qfar Domethenje ka Kjo Jet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Jeta-
Kėrce tek: