::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Greta Koci Albumi 2007

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Greta Koci Albumi 2007   Tue Mar 06, 2007 9:17 am

Greta Koci - 01 - Bej be qe se te dua.mp3

Greta Koci - 02 - Dashuri pa shije.mp3

Greta Koci - 03 - Ik nga une tani.mp3

Greta Koci - 04 - Kam mall.mp3

Greta Koci - 05 - Kolazh.mp3

Greta Koci - 06 - Nje her po nje her jo.mp3

Greta Koci - 07 - Zemra per ty ndal.mp3

Greta Koci - 08 - Kush ka faj.mp3

Greta Koci - 09 - Kercim dashurie.mp3

Greta Koci - 10 - Mos shiko tjeter.mp3

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Greta Koci Albumi 2007
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime tė Baki Ymerit
» Alfred Papuēiu: 7 vjetori i vdekjes sė Akademikut, Prof. Bedri Dedja
» ALBUMI I SHTATE I AGIM GASHIT-Dy tezet e mia!
» Prof. dr.sc.Akil Mark Koci:"Vogėlushja pianiste, Gaia Sokoli, mahnit publikun italian e jo vetėm"
» Nga Akademik prof.Akil Koci:Rexhai Surroi - figurė poliedrike dhe shumė vlerėshe mbarėkombėtare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Shporta :::::..... :: Shporta-
Kėrce tek: