::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Syze Me Mp3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Syze Me Mp3   Sat Jan 27, 2007 7:37 am

Oakley thump 2 ofron nje Mp3 player diqka krejt
tjeter me ndryshe ku ne te njejten kohe i mbron syte dhe degjon muzik,
pra eshte fjala per Mp3 player te integruar ne Syze. Oakley thump ka
testuar kete Mp3 player deri n3 1 GB i cili eshte i mjaftueshem deri ne
240 kenge , me nje qmim 400 dollaresh. Thump 2 gjithashtu vjen edhe me
madhesi tw memories prej 256 MB me ngjyre kafe, bronzi dhe ngjyre
metalike, dhe 512 Mb ne te zi me iridium, dhe ngjyr kromi.
Pra me thump 2 ju degjoni dhe shihni boten ne nje menyr me tjeter.
Baterite
i ka ri mbushese keshtu qe nuk keni nevoj tia nderroni baterit , por
vetem ti rimbushen ku koha e rimbushjes eshe 3 or dhe mund te degjoni
muzik e rimbushjes eshte 3 ore dhe mund dhe mund te degjoni muzik afro
6 ore pa nderprer.
Metoda e qasjes ne kompjuter behet permes kabllos
ne USB port ky Mp3 player i integruar ne syze perkrah keto formate AAC,
MP3, WAV, WMA.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Syze Me Mp3   Mon Jan 29, 2007 10:46 am

shum nice a,, hehe kurr skom pa qiso syzeve :d

tungi thx per kto lajme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Syze Me Mp3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: