::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 nVidia 97.46 Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: nVidia 97.46 Vista   Mon Jan 22, 2007 3:14 am

Verzioni i ri i drajverave pėr kartela grafike me sistem operativ Vista
nuk sjellin ndryshime revolucionare por prap se prap bėhet fjalė pėr
serinė WHQL. Janė pėrmirėsuar disa probleme lidhur me video procesimin,
dual-monitor konfigurimet dhe Control Panelin. Verzioni 97.46 ėshtė i
dedikuar vetėm pėr verzionin RTM/Build 6000 tė Vistas.

Listėn e ndryshimeve mund ta gjeni Ketukurse pėr download kėrkoni Ketu

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
nVidia 97.46 Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: