::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Seagate paralajmeron 300 TB drive

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Seagate paralajmeron 300 TB drive   Mon Jan 22, 2007 3:11 amKompania Seagate paralajmėron qė teknologjia e re, emri i tė cilės
ėshtė Heat Assisted MAgnetic Recording do tė mund tė sigurojė drive me
kapacitet prej 300 Terabajt deri nė vitin 2010.Kjo do tė thorė qė kjo
teknologji do tė ketė kapacitet sa 6144 blu ray disqe. Sipas planeve tė
Seagate, me kėtė teknologji do tė fitohet 50 GB pėr njė inch nė katror
hapsire fizike cka ėshtė njė dendėsi shumė e madhe dhe do tė jetė
katastrofale po tė vijė deri tek njė "bad sectors".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Seagate paralajmeron 300 TB drive
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: