::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot   Mon Jan 22, 2007 3:07 am

MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura" tek prodhimet"Mos vendosni njerėz nė kėtė lavatriēe"


Shpėrbilim pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura" tek prodhimet kėtė
vit nė Amerikė e ka marrė lavatriēja me mbishkrimin e saj "Mos vendosni
njerėz nė kėtė lavatriēe". Cmimin e dytė e ka marrė prodhuesi i
motorave ku ndėr tėra ato paralajmėrime kishte vendosur edhe "Kurr mos
pėrdorni qibrit apo zjarm pėr tė shikuar sasinė e benzinės". Pastaj
radhitet paralajmėrmi "nuk duhet ta thani telefonin mobik nė furrėn
mikrovale"."Mosi thani telefonat mobil ne furre mikrovale"Si cmim i posatshėm i ka shkuar shtypėsi tė adresarit tė emrave
telefonik i cili e ka shkruar "Ju lutem mos e pėrdorni kėtė adresar kur
vozitni ndonjė mjet motorik".Mė shumė info lexoni http://www.mlaw.org/wwl/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: