::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 29
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot   Mon Jan 22, 2007 3:07 am

MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura" tek prodhimet"Mos vendosni njerėz nė kėtė lavatriēe"


Shpėrbilim pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura" tek prodhimet kėtė
vit nė Amerikė e ka marrė lavatriēja me mbishkrimin e saj "Mos vendosni
njerėz nė kėtė lavatriēe". Cmimin e dytė e ka marrė prodhuesi i
motorave ku ndėr tėra ato paralajmėrime kishte vendosur edhe "Kurr mos
pėrdorni qibrit apo zjarm pėr tė shikuar sasinė e benzinės". Pastaj
radhitet paralajmėrmi "nuk duhet ta thani telefonin mobik nė furrėn
mikrovale"."Mosi thani telefonat mobil ne furre mikrovale"Si cmim i posatshėm i ka shkuar shtypėsi tė adresarit tė emrave
telefonik i cili e ka shkruar "Ju lutem mos e pėrdorni kėtė adresar kur
vozitni ndonjė mjet motorik".Mė shumė info lexoni http://www.mlaw.org/wwl/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
MLAW jep ēmimet pėr "paralajmėrimet mė tė ēmendura&quot
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:Personalitetete te etikes dhe te mirefillesise letrare marrin pjese ne Simpoziumin Nderkombetar 'MUZA POETIKE PEGASI 2011..." ME OBJEKT "LIRIZMI NE LETERSI DHE RRUGETIM PEGASI INTERNACIONAL"[/
» Nuk ėshtė mirė tė thuhet se "Azem Syla ishte agjent i SHIK-ut!"
» Lek Pervizi: Parathanja e librit tė E. Schneider "Pellazgėt e pasardhėsit e tyre"
» Monda Korca: "Cdo gje ne jete buron nga dashuria.", Interrviste me aktorin Anastas Nika, Bisedoi Raimonda Moisiu, Gazeta Tirana Observer
» "Dublinasit" Pjesa e I

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: