::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Asteroidi mund te Perplaset me Token ne Vitin 2036

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Asteroidi mund te Perplaset me Token ne Vitin 2036   Mon Jan 22, 2007 2:59 am

Planeti Toke ndodhet ne rrezik.Behet Fjal per nje ASteroid 390 metra te
Gjate qe quhet "Apophis" dhe mund te godas planetin tone ne vitin
2036.Zbulimi u publikua nga profesori italian Antonimo Zikiki,gjate nje
interviste televizive.Me pare,astrologet kishin parashikuar nje
perlasje te mundshme te asteroidit ne vitin 2029,por llogaritjet me te
fundit nxjerrin se perplasja mund te ndodh me 13 prill te vitit 2036..Burimi nga Top-Chanel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Asteroidi mund te Perplaset me Token ne Vitin 2036
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Lajmet Ditore-
Kėrce tek: