::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cilet kengetar/aktor i keni pare Live ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: Cilet kengetar/aktor i keni pare Live ?   Sat Jan 20, 2007 8:59 am

Pershendetje gjith vizitorve/antarve te www.Cimerat.co.nr

Tema osht:

Cilet kengetar/aktor shqiptar i keni par live ??

Pres pergjegjjet e JuaJa ,,,

Une kam pare deri tani vetem Dy yje te Estrades Adelinen , Meden edhe Stupcat


tunG tunG ,, KalOfShi sa me miRe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Cilet kengetar/aktor i keni pare Live ?   Fri Jan 26, 2007 5:09 am

ihyyyyyyyy
shum valla

Sinan Vllasaliun...
Meden...
Genten
Aziz Muratin
Tingulli 3nt
Dj Blunt
Iliros
Big Mama
Etno Engjujt
Vesa Luma
Stuupcccat nime
Ermal Fejzullahu

ka more hala
po ku pe di tash spom nteken
krrejt estraden e keni ne Golden Gate..
hajdeni more dhe ju knaqnu....na valla u knaqum (hamomin)
hahaha
tung ju perrshendesss qum qum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Cilet kengetar/aktor i keni pare Live ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AVDI MAXHUNI:Shefqet Krasniqi, themeluesi i pare i xhihadit islamik " shqiptar!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Tema Tė Lira & Argėtim-
Kėrce tek: