::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 LamTumiRe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: LamTumiRe   Fri Jan 19, 2007 7:33 am

L - otet qe me rrjedhin zemra me
coptohet..
A - ndaj te kalueres qe tani me
kujtohet..
M - e fjalet e fundit,tani po te
shkruaj..
T - e them LAMTUMIR dhe ti mua me
thuaj..
U - re kaluese te jet kjo dashurija
ime..
M - e tjetren te shprehi urime..
I - riu gabon njeher ne jet..
R - asti yne ka qen dhe dote jet i
shkret..


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
LamTumiRe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Poezi-
Kėrce tek: