::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 NĖ Darsmen TĖnde Do Te Vi PatjĖter

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: NĖ Darsmen TĖnde Do Te Vi PatjĖter   Fri Jan 19, 2007 7:24 am

NĖ Darsmen TĖnde Do Te Vi PatjĖter,
Por Jo Si Dasmor
Por Si Nje PlagĖ E VjĖter
Do TĖ Ulem I Vetemuar NĖ NjĖ TavolinĖ
Dhe PĖr Fatin Do Te Ngre DollinĖ
Edhe I Pafutuar NĖ DarsĖm TĖnde Do Te VijĖ
I Strukur I Lodhur Si NjĖ Zog Pa Fole Do Te Rri
E MĖ LotĖt E Mi Do Te Pi Do Te Dehem
Do Ta BĖj PĖr Ty E Jo Se Do Te Frehem
E NĖ Qoftse Pa Dashuri Do TĖ MĖ ShohĖsh
Mos Mu Afro Nuk Dua TĖ MĖ NjohĖsh
Dua Ta Kuptosh NĖ HĖshtje KĖte Urim
E UnĖ Prap TĖ Qaj, Por PĖr Fatin Tim
E NĖ QoftsĖ E Bukur Do Te DukĖm PĖrsĖri
Mos Ma Thuaj , SĖ Nuk Dua Ta Dije
Tani TĖ PaktĖn KĖ PakĖs MĖshirĖ
Po TĖ LutĖm FĖmis Ė ParĖ
VĖja Emrin E Dashuries SĖ Vrar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: NĖ Darsmen TĖnde Do Te Vi PatjĖter   Sat Feb 24, 2007 3:48 pm

ncncncncnncncncncaaaaaaaaaaaaaah dashni breeeeeeeeeee
Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
NĖ Darsmen TĖnde Do Te Vi PatjĖter
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Poezi-
Kėrce tek: