::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 # PraLL Me Tupan #

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Guest
VizitorMesazhTitulli: # PraLL Me Tupan #   Fri Jan 19, 2007 7:17 am

Qka mendoni per emisionin me te shikuar ne Kosove # Prall me tupan #

A e Pelqeni kete emision po , jo , pse?
Cilet aktor i pelqeni mas shumti .....

*une e kqyri qdo emision e m'pelqen shum
Mas shumti m'pelqen Mixha Bib, Ramushi , Stuajrdeska edhe Shpresaa e vogel !

edhe tjer jan mir amo qita mas mirti

Pres mendimin e JuaJ !

Tungi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: # PraLL Me Tupan #   Sat Jan 20, 2007 8:44 am

Pershendetje per ty flm shum per ket tem te qelluar..
un mendoj se ky ashe programi me Funny deri qitash en kosov
edhe sa i perket Aktoreve
ma se shumti um pelqen Rrahim Struja dhe Moleri...
por kuptohet edhe Valoni mbi te gjitha..
ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
KeLa
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 7
Age : 29
Location : Kumanov@
Points : 0
Registration date : 05/01/2007

Profile Settings
Emri & Mbiemri:
Pervoja Pervoja:
0/0  (0/0)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: # PraLL Me Tupan #   Fri Jan 26, 2007 8:21 am

sa i perket kesaj puetje se sa eshikojm emisionin prall me tupan
edhe cilet aktor i pelqejm ti shka po pyet i pahe cek te gjith po paaaaaaa luli vocer 200-221 dhe moleri per mua e juve pecaktohuni Valoni asht edhe ma mimiri tungi nga kela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: # PraLL Me Tupan #   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
# PraLL Me Tupan #
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Tema Tė Lira & Argėtim-
Kėrce tek: