::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Mod Lazdrajka

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Urime Mod Lazdrajka   Mon Jan 08, 2007 3:20 am

Pershendetje per ty Lazdrajka
Ma merr mendja se e meriton te jesh Mod ne kete forum
edhe per ate ta dhash kete Post
me shpres se prap do vazhdosh te punosh
Pershendetje per ty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime Mod Lazdrajka   Tue Jan 09, 2007 10:13 am

opa Smile urimee kolege per postin e MOD
shpresoj te ia kalofsh sa me mir

tungi

t'pershendes Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LazDrajKa
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 41
Age : 30
Location : Un smundem te HarroJ Por Ti Te Lutem Me Harro...Jeto Jeten qe ta Imponuan...Me Ate qe nuk e Don...
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Arjana Maliqi
Pervoja Pervoja:
60/40  (60/40)
Gjinia:

MesazhTitulli: Re: Urime Mod Lazdrajka   Sat Jan 13, 2007 6:50 am

Opaaaaaa shum falenderit bre Albohack
spo di qa me te thon ma shum
veq nje Thhanx shuuuuum te madh
kini mu vertetu edhe vet se kemi me ja kalu shum fort qitu
Pershendetje nga un....

Pershendetje edhe per ty Tolja-shpati
flm per urimin kolege
edhe un te pershendes shum e shum e shum
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.cimerat.co.nr
falkon_1
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 37
Location : kosov
Points : 0
Registration date : 26/02/2007

MesazhTitulli: Re: Urime Mod Lazdrajka   Tue Feb 27, 2007 5:00 am

o pershendetje lazdrajka te paskan bo komandante ama sillu mir me ushtar heheh shum urime dhe kalofsh bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Mod Lazdrajka   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Mod Lazdrajka
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» Urime pėr Ditėlindje!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Foto tė ndryshme dhe lule
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Prezentime :::::..... :: Pėrshėndetje & Urime-
Kėrce tek: