::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Mod tolja-shpati

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Urime Mod tolja-shpati   Thu Dec 28, 2006 8:38 am

pershendetje per ty koleege tolja-shpati
urime postin e Moderatores..
shpresoj se edhe ti ki me punu qysh ja ke nis qashtu edhe ki me vazhdu
qdo te mira..
ne bashkepunim me moderatort tjer
ju pershendes.......


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime Mod tolja-shpati   Thu Dec 28, 2006 9:08 am

AlboHack shkruajti:
pershendetje per ty koleege tolja-shpati
urime postin e Moderatores..
shpresoj se edhe ti ki me punu qysh ja ke nis qashtu edhe ki me vazhdu
qdo te mira..
ne bashkepunim me moderatort tjer
ju pershendes.......


se pari t"pershendes dhe te falenderoj shummm per postin e MOD ,, ee besoj qe do punoj siq kom punu deri tash !!
ti e din qysh punoj mir une haha

flm dhe njher shokii kalofsh mire santa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Mod tolja-shpati
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN VLERĖ, O MBESA IME PLOT VLERĖ!
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME
» Letushe Haxholli:Urime Pavarsia
» GĖZUAR VLLA DITĖLINDJEN TĖNDE
» Urime tė subjekteve politike shqiptare nė diasporė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Prezentime :::::..... :: Pėrshėndetje & Urime-
Kėrce tek: