::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kerkojme nje Moderator & Moderatore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   Tue Dec 26, 2006 4:59 am

Te Nderuar vizitore te forumit tone..
ju informojme se staffi i Cimerav
ka nevoje per nje Moderator dhe nje Moderatore
Te interesuarit duhet te jene Anetare te rregullt te forumit tone
te punojne ashtu sic punoj edhe un per ju
te bashkepunojme brenda kohes
te postojne artikuj ne forumet te cilet ata kan deshire te jen Mod
nese te gjitha keto i ploteson Anetari apo Anetarja
nuk perjashtohet mundesia qe te Shperblehet edhe me GlobalMod ose SuperMod..
ju falenderit
AlboHack

www.cimerat.co.nr

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
LazDrajKa
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 41
Age : 31
Location : Un smundem te HarroJ Por Ti Te Lutem Me Harro...Jeto Jeten qe ta Imponuan...Me Ate qe nuk e Don...
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Arjana Maliqi
Pervoja Pervoja:
60/40  (60/40)
Gjinia:

MesazhTitulli: Re: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   Tue Dec 26, 2006 2:14 pm

Te pershendes Albohack
dhe te pergezoj per kete web faqe

mua me pelqen teper puna jote qe po e ben ketu
edhe me gjith deshir kisha pranu qe te jem Moderatore ne kete forum
dhe ju premtoj se do te punoj...
do te postoj sene
e qkahmos..
ju e dini me se miri..

keni pershendetje nga un..
tung tung ciaaoooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.cimerat.co.nr
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   Wed Dec 27, 2006 7:25 am

LazDrajKa shkruajti:
Te pershendes Albohack
dhe te pergezoj per kete web faqe

mua me pelqen teper puna jote qe po e ben ketu
edhe me gjith deshir kisha pranu qe te jem Moderatore ne kete forum
dhe ju premtoj se do te punoj...
do te postoj sene
e qkahmos..
ju e dini me se miri..

keni pershendetje nga un..
tung tung ciaaoooo


Lazdrajko...dredhajko...Very Happy
flm qe ke konkurue
do ta shohim a do jesh mod apo nuk do jesh
me jep pak koh te mendoj..
edhe masanej do te kesh pergjigje nga un
pershendetje 4 youu

tzzzzzzzzzzzzzzzzz:lol!:

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   Thu Dec 28, 2006 10:31 am

i pershendes gjith antart e www.cimerat.co.nr e ishalla se shpejti bahet naj mod heheh

uhaaa une u bana mod pa me tvet hiq e pa i than kerkuj heheheh thxx ALBOHACKa mujte ti me fol
sun ndejte rahat...
shuj se tash ajo tjetra ka konkuru
e thot qysh o bo kja mod...
shtttttttttttttttt
please:scratch:


PO asht e vertet se ta kum dhon mod
se edhe ti ma ki pas dhon Mod ne forumin tand
qishtu pam vet
e thash ta kompenzoj at miresin tonde


Edituar pėr herė tė fundit nga AlboHack nė Thu Dec 28, 2006 5:14 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
urani
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 26
Location : Kosovė
Points : 0
Registration date : 05/01/2009

MesazhTitulli: Re: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   Mon Jan 05, 2009 5:46 am

MUA me pelqen puna e moderatorit shum dhe kisha pas deshir qe te konkuroj per moderator sepse me pelqen shumm tung qaoo nga urani :S:D:S:D:S:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkojme nje Moderator & Moderatore   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkojme nje Moderator & Moderatore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Informacione :::::..... :: Informacione-
Kėrce tek: