::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat per Prezantim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Rregullat per Prezantim   Thu Dec 21, 2006 5:04 am

Kjo rubrik ėshtė i hapur pėr publikun dhe vizitohet nga te gjitha moshat, kėshtu qė nuk duam tė lindin probleme nga mė tė ndryshmet. Prandaj po perpiqemi tė qartesojme disa gjėra.

Pak a shume te gjithe antaret e keti forumi do ti kishin kėto pyetje pėr ju:
1. Si quheni?
2. Sa vjeqar jeni?
3. Ku banoni?
4. Ku keni lindur?
5. Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar etj..?
6. Qfare shkolle keni mbaruar?
7. Qfare shkolle po ndiqni?
8. Qfare profesioni keni?
9. Qfare hobi keni?
etj etj etj etj etj

Prezantimi juaj duhet tė jetė i sinqerte, i thjeshtė dhe tu pershkruaje ju sa mė mirė. Nė kėtė menyre ata qė do te lexojnė prezantimin tuaj do tė krijojne njė pershtypje tė sakte pėr personin tuaj jo mė vetem si identitet virtual, por si njeri normal.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Rregullat per Prezantim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Prezentime :::::..... :: Pėrshėndetje Vizitorė-
Kėrce tek: