::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Perse !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Perse !!!   Fri Dec 15, 2006 3:59 am

Perse nuk me deshte apo mir nuk u solla perse i pa bes i vure vetit njolla ku nuk.
kemi vuajtur ku nuk kemi shkuar disa vite me radh jemi dashuruar shum vite me radh.
kur ti me besove me thoje se me don gjithmon me premtovepo Por doli krejt ndrishe nga.
besa me dole u largove nga un dhe me qetren u fejove po te pyes pse me harrove!.
pse me len te mjer perse me mashtrove un mendoja gjithmon perse me ke mashtruar.
po i kujtoj vitet qe i kemi kaluar perse me le te vajtoj perse me len te vuaj.
gjith kjo dashuri pse kaq shpejt u shua!.
E mora vesh me koh se ti gjete nje tjeter ndoshta esht ma e re e un ma e vjeter.
Pse sme thua nje her qe tani ste dua pse me tradhtove dhe me mundon mua!.
Pse me len pa shpres perse me genjen perse u largove dhe qetren dashurove!.
perse more perse kur do te pergjigjesh se ty dit e nat nga mendja sme hiqsh.
a ke vall zemer po ki kujdes mendohu mir pse me len pa shpres a isha ne enderr.

si dikur me par a te besova ty e tash lotet me jan thar perse me shkatrrove me.
le te plagosur disa vite me rradh sa me ska te sosur tani qe me le kush me.
ngushllon kush me flet kush me kujton cu be ajo dor qe me ledhatonte cu be.
dashurija qe aq me mundonte kush do te me doj po sme desh ty kush do te mi.
puth keta syt e mi po te pyes prap pse me prish jeten me bind te lutem.
tregoma te veerteten vall kush te mesoj mua te me braktisesh te largohesh.
nga un jet te re te nisesh mos u ben katil tiper zemren time nuk di qe te.
kam ber gje apo kam ber gabime!.Ata qe na ndan kurr mos pavshin drit me koh te kerkova gjat me te kam prit.
Perse me genjen pse spranon ty te me harrosh mua qe jam ne vetmi.
po te lutem shum per ni AMANET po ste pash DHENDERR dheu zdo tme tret kur.
te martohesh ty nje ftes ma dergo se rrobat e tua un dua ti sho na.
mbulovshin lotet dhe ver te mos ket do ta prej zemren time do ta pi.
gjakun e shkret do te qaj me ze do ta marr zemren time at her do te.
vdes dhe nuk do te ket mo PREMTIme..

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Perse !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Poezi-
Kėrce tek: