::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 TE THIRRA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: TE THIRRA   Fri Dec 15, 2006 3:44 am

Te thirra vetem te tregoj se cdo gje mori fund
Harroje emrin tim
Harroij ditet tona
Un po shkoj dhe te lutem me fal
Cdo gje ishte gabimmm..."

Sonte me prek kujtimi per ty
Gjer sa e vetmuar lagem ne shi
Ne keshtjellen e vjeter qe hesht
Bashk me erresiren ne vendin e vjeter ku u njohem ne te dy...

Zemer dua me ty edhe sonte
Ne dirten e henes ne dy gota te urojm
Te prek te flas te ndjej
De te jem perjetesisht e jotja...

Zemer nuk e di pse jam pa ty
Pse nuk jemi perseri bashk
Dikur kishim nje lot kishim nje buzeqeshje
Por fati ashtu deshi dhe na ndau ne dy rrug dhe pakthim.....

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
TE THIRRA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Poezi-
Kėrce tek: