::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Sa besim kini te Allahu ?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 30
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Sa besim kini te Allahu ?   Thu Dec 14, 2006 8:30 am

A keni besim te ALLAHu dhe qfar shpresa keni per
na Boten tjeter , ( Ahiret ) ?

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Sa besim kini te Allahu ?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Besim Muhadri: Shaban Lajēi - Artisti qė mundohet tė mbajė gjallė frymėn kombėtare nė mesin e shqiptarėve tė Amerikės
» Flet artisti, koreografi, solisti, "Mjeshtri i Madh i Artit", Besim Zekthi
» Si u bė qė nė liri tė vriten atdhetarėt!?
» Lavdim Dushi:Lamtumirė Besim Kabashi
» Besim Muhadri: Tafė Pervizi - Njė jetė nė shėrbim tė atdheut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Jeta-
Kėrce tek: