::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mr_xXx
Advanced Member
Advanced Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 47
Points : 0
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Dashuria?   Wed Dec 13, 2006 7:59 am

Thone se dashuria
eshte pa fund,
thone se dashuria
si termet te tund,
thone se dashuria
eshte c'menduri,
dhe kjo c'menduri
per mua je ti.......----->
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dashuria?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Selim Hasanaj: Tre libra pasqyrė pėr tri kultura
» Bilall Maliqi: Dashuria - mishėrimi i shpirtit
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Miradie Z. Avdullahu:KOSOVĖ-DASHURIA
» Fiksim apo dashuri????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Dashuria...Shoqeria...Jeta :::::..... :: Poezi-
Kėrce tek: