::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat Per Download & Hide Texti i Mshehur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Rregullat Per Download & Hide Texti i Mshehur   Mon Nov 27, 2006 8:34 am

Per momentin Hide Texti Nuk Funksionon...e kemi hek per shkaqe Objektive...Shpresojm se Do ta Vendosim Serisht...

Ju Pershendes


Te Dashur Vizitore...
Ju Informoj se ne kete forum...gjithcka qe eshte per Download eshte ne Hide..
Domethone per te bere ndonje send Download Se pari duhet qe te shkruani ndonje Koment ne ate teme...Pastaj Ju Hapet Linku Per Download...
Ky Rregull vlen ne te gjitha temat ku ka Download...ju lutem kompliemnte shkruni e jo palidhje veq flm sps OK PO AwasdfhgqFERGWQER E PALIDHJE SENDE, SE QAJ QE SHKRUN MA PAK SE 10 SHKRONJA BLLOKOHET NAT TEM E DHE VJEN DEJ TE BLLOKIMI E BANED NE FAQE
http://www.mitrovica-top.com/cgi-bin/rankem.cgi?id=albohack
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Rregullat Per Download & Hide Texti i Mshehur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Rregullat e Forumit :::::..... :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: