::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?   Mon Nov 27, 2006 7:38 am

Tash ne Vere kane dalur shumm albume/kenge te reja ,, nga kengetaret e njohur shqiptar,

Cila kenge ju Pelqen Me Shumti??

Pres Pergjigjet e Juaja


Me Mas shumti me pelqen kanga e Bleros - Fotografia '

TunG tunG

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?   Mon Dec 11, 2006 11:12 am

KUSH TE NDAU PREJ MEJE heh dihet kush e knon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hehe SHPATTTTTTTT ma i mirmi je !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Re: Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?   Wed Dec 13, 2006 7:56 am

tolja-shpati shkruajti:
KUSH TE NDAU PREJ MEJE heh dihet kush e knon Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

hehe SHPATTTTTTTT ma i mirmi je !!


hahahah
e kam dit pasha ni zot..
hehhehe
mir shum

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte kenga qe ju Pelqen Me Shumti ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bimėt dhe shtazėt sheruese dhe ushqimore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Diskutime te Ndryshme :::::..... :: Tema Tė Lira & Argėtim-
Kėrce tek: