::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Urime Mod Mr_xXx

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Urime Mod Mr_xXx   Mon Nov 27, 2006 7:16 am

Pershendetje koleg...mir se ke ardh ne ket forum...
te deshiroj pun te mbare si Moderator..
me shpres se do punosh...sikur qe ke punuar..
me rrespekt staffi Cimerat
Pershendetje nga un
AlboHack

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
Mr_xXx
Advanced Member
Advanced Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 48
Points : 0
Registration date : 27/11/2006

MesazhTitulli: Gjithashtu te pershendes   Mon Nov 27, 2006 7:19 am

Flm per pershendetjen koleg..dhe falmenederit edhe ty per punen qe e bere per mua..ju premtoj se do te punoj aq sa do te kem mundesi....te pershendes ti dhe gjith stafin .....Cimerat....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LazDrajKa
Moderator
Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 41
Age : 31
Location : Un smundem te HarroJ Por Ti Te Lutem Me Harro...Jeto Jeten qe ta Imponuan...Me Ate qe nuk e Don...
Points : 0
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Arjana Maliqi
Pervoja Pervoja:
60/40  (60/40)
Gjinia:

MesazhTitulli: Re: Urime Mod Mr_xXx   Tue Dec 26, 2006 2:27 pm

Urime Mister_xXx
edhe prej meje
postin e Mod
shpresoj se edhe un se shpejti do te bashkangjitem ne rendin e Modav
ta kqyrim qa po na thot Administratori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.cimerat.co.nr
Guest
VizitorMesazhTitulli: Re: Urime Mod Mr_xXx   Thu Dec 28, 2006 3:55 am

Urime Mister_xXx qe u je ber MOD

T'pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Urime Mod Mr_xXx   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Urime Mod Mr_xXx
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Prezentime :::::..... :: Pėrshėndetje & Urime-
Kėrce tek: