::::....Cimerat....::::

::::....Cimerat....::::

::::....Students Underground Froum....::::
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AlbanianGhost
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 666
Age : 31
Location : N\'banjo...
Points : 4
Registration date : 03/10/2006

Profile Settings
Emri & Mbiemri: Sbon Me Dit Edhe Pik
Pervoja Pervoja:
200/200  (200/200)
Gjinia: Mashkull
MesazhTitulli: Rregullat   Fri Nov 24, 2006 6:53 am

GJENERALE

• E vetmja gjuhė e folur, e shkruar nė kėtė forum ėshtė gjuha SHQIPE
• Opinioni yt (pėrvėēse jo pa vend)
• Tė jesh njė anėtar aktiv, e jo vetėm shfrytėzues
• Tė postosh gjithēka nė vendin e vet
• Respekto vendimet e stafit, zakonisht ato janė finale
• Nėse keni ndonjė problem me ndonjė anėtarė tjetėr tė kėtij
komuniteti, atėhere dėrgo njė PM ( moderatorit ose administratorit ) pėr situatėn dhe ne do tė mundohemi ta ndreqim.
KĖRKESAT


• Gjithmonė shiko opsionin KĖRKO para se tė bėsh ndonjė kėrkesė
• Kėrkesat nė seksionet pėrkatėse
• Mos kėrko gjėra qė nuk janė nė kėtė planet ( WoW 10.0 ose ndonje muzik qe nuk ekziston )
• Kėrkimi i mjeteve pėr hacking, flooders, email harvesters mjete pėr spam mėsime pėr hacking, viruse ėshtė rreptėsisht i ndaluar!!
• Ji precis me kėrkimin tėnd; shkruaj SAKTĖ atė ēka je duke e kėrkuar
• Kur kėrkesa jote ėshtė aprovuar, dėrgo njė PM ndonjė moderatori ta mbyllė temėn
• Thuaj "Faleminderit" atyre qė tė ndihmuan


SISTEMI I VREJTJEVE

Maksimumi i vrejtjeve qė mund ti jepen njė anėtari janė 3
Ato mund tė mirrėn duke thyer ndonjė rregull nga ato mė lartė
Pasi qė tė ipet vėrejtja e 3-tė, llogaria juaj do tė bllokohet automatikisht
E kur ajo tė bllokohet, ti nuk mund tė vish pėrsėri!
Nėse pėrmirėsohesh vrejtjet do tė largohen

Mėrnyra se si mund tė merr ndonjė vrejtje ose tė bllokohet llogarija:

• Fjalosja me Mod. ose Admin. Ata kanė opsionin qė tė bllokojnė dhe tė japin vėrejtje, kurse ti jo
• Sharja, fyerja, ofendimi ( merr vėrjetje )
• Kėrkimi i mjeteve pėr hackim, postė tė pa dėshirueshme ( rezulton nė vėrejtje )
• Kėrkimi, i P0rn materialit ( pėrveēse nė rubrikat pėrkatėse )
• Reklamimi ( automatikisht merr vėrjetje )
• Duke dėrguar mesazhe private tė padėshiruara anėtarėve tė tjerė
• Pėrlarja ( nėse dy anėtarė fjalosen, pėrlahen nė mes vete te dytė marrin vėrjetje )

SI TĖ BĖHESH ANĖTAR I STAFIT

Mos pyet asnjėrin nga stafi nėse ti mund tė bėhesh moderator/administrator
Nėse ne kemi nevojė ne ju lajmrojmė

Nuk lejohen reklamat ose propaganda!

Reklama e gjėra tė paautorizuara nė Cimerat Forum janė rreptėsisht tė ndaluara. Njė gjest i tillė do tė rezultojė nė fshirjėn ose editimin e Mesazhit nga Staffi Forumit. Pra Ju Lutemi kush keni Reklama nė Firma (Signature) Ju lutemi Editoni ate ose nė tė kundertėn jemi tė detyruar ta bėjme ne.Ne e ēmojmė kohėn qė hargjuat gjatė leximit tė kėrtyre rregullave. Kėnaquni kėtu dhe ju lutėm BINDJUNI RREGULLAVE

Ju Faleminderit !!!
Cimerat Team
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://cimerat.co.nr
 
Rregullat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
::::....Cimerat....:::: :: .....::::: Rregullat e Forumit :::::..... :: Rregullat e Forumit-
Kėrce tek: